об’єднані разом наука, практика, інноваційна освіта
  • Головна
  • Новини
  • Київські стоматологи отримали імпульс для поглиблення правових знань

Київські стоматологи отримали імпульс для поглиблення правових знань

Упродовж життя кожен стикається з необхідністю звернутися до стоматолога, а лікарі стикаються з багатьма правовими питаннями. У стоматології вони мають свою специфіку.

Тож 23 лютого 2019 року відбувся практичний бріф-семінар «Правові питання надання стоматологічної допомоги». Його провела партнер Київського медико-правового кластеру, адвокат Радмила Гревцова, а організував Київський осередок Асоціації стоматологів України.

Понад 100 лікарів-стоматологів та керівників медичних закладів дізналися більше про те, як дотримуватися прав пацієнта, не забуваючи при цьому і про свої права. Ці питання були розглянуті з урахуванням особливостей стоматологічних втручань, а усі тези були проілюстровані прикладами з практики. Спікер звернула особливу увагу на юридичний вимір якості стоматологічної допомоги (послуг). Також були обговорені питання юридичної відповідальності та засоби забезпечення прав пацієнтів, медиків і стоматологічних закладів.

Організатори і присутні домовилися про продовження співпраці у напрямку надання стоматологам сучасної правової інформації.