об’єднані разом наука, практика, інноваційна освіта
  • Головна
  • Новини
  • Учасники Інноваційного конгресу експертів антиейдж медицини дізналися про «профілактику юридичних захворювань» у медичній косметології

Учасники Інноваційного конгресу експертів антиейдж медицини дізналися про «профілактику юридичних захворювань» у медичній косметології

Підвищення вимог до якості життя та прагнення поліпшити свій зовнішній вигляд сприяло не тільки стрімкому розвитку косметології, а й формуванню нового напряму медицини - естетичної медицини. Сьогоднішні успішний розвиток медичної косметології з надзвичайно різноманітним спектром послуг неможливий без дотримання правових норм та наявності кваліфікованих кадрів.

Практичними порадами щодо юридичної безпеки лікаря-косметолога 11 квітня на Інноваційному конгресі експертів антиейдж-медицини в рамках Estet Beauty Expo 2019 поділилася партнер Київського медиком-правового кластеру, адвокат Радмила Гревцова.

Слухачі отримали відповіді на питання про те, хто все ж таки може надавати послуги з ін’єкційної косметології, якими нормами слід керуватися при їх наданні та як оцінювати якість послуг з медичної косметології.

Говорячи про особливості побудови відносин з клієнтом, Радмила Гревцова надала рекомендації щодо порядку та особливостей інформування пацієнта, вирішення конфліктів з пацієнтом та шляхів убезпечення від необгрунтованих претензій з його боку.

Серед заходів «юридичної профілактики» спікер відзначила: проведення правового аудиту; навчання працівників з етичних і правових питань; підвищення рівня ведення обов’язкової медичної документації (саме за нею проводиться судово-медична експертиза!), запровадження медико-правових документів, які сприяють захисту прав пацієнтів і медичного закладу; належне ведення договірної та претензійної роботи; відслідковування змін до чинного законодавства тощо.

За словами наукового керівника Конгресу Андрія Петровича, захід був покликаний «дати кожному лікареві можливість трансформувати косметологічне співтовариство у професійне, інноваційне і новаторське середовище».